Filtruj według

Dostępność

Marka

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

  • 20,00 zł - 60,00 zł

Czas palenia

Świece zapachowe

Świece sojowe zapachowe – wyjątkowe aromaty w Twoim domu

Sojowe świece zapachowe są naturalną, zdrową alternatywą dla komercyjnych świec z parafiny, które choć zwykle są tańsze, mogą uwalniać przy spalaniu niebezpieczne dla zdrowia substancje. Zapachowe świece sojowe są nietoksyczne i bezpieczne dla kobiet w ciąży, alergików i dzieci w przeciwieństwie do świec parafinowych. Wykorzystuje się je jako elementy aromaterapii. Wosk w całości pochodzi od roślin – jest pozyskiwany z utwardzanego oleju sojowego, więc produkty są odpowiednie do użytku również przez wegan. Sam knot w zapachowych świecach sojowych też jest naturalny. Może być wytworzony z drewna lub z czystej bawełny i nie wytwarza szkodliwych związków podczas spalania. Czy wspominaliśmy już, że świece sojowe cudownie pachną?

Świece sojowe pełne naturalnych olejków eterycznych

Świece sojowe zapachowe wyróżniają się skoncentrowanymi aromatami, ponieważ zawierają naturalne olejki eteryczne. Zapalając je, wypełnisz wnętrze domu dobrą atmosferą. Składniki mogą działać relaksująco, jak na przykład świece sojowe o zapachu lawendy lub eukaliptusa. Zmysłowo podziała zapach bzu, jaśminu czy gardenii, a pobudzająco aromaty cytrusowych olejków eterycznych. Wybierz efekt, na którym najbardziej Ci zależy. Świeża bryza oceanu, romantyczny bukiet kwiatów czy może świąteczne aromaty wina z pomarańczą? Wypełnij otaczającą Cię przestrzeń zapachem kojarzącym się z miłymi wspomnieniami.

Miłe cechy sojowych świec zapachowych

Świeca zapachowa sojowa wypala się o wiele wolniej niż parafinowa czy stearynowa, co oznacza, że jej płomieniem i zapachem możesz cieszyć się o wiele dłużej. Ślady po wosku sojowym są łatwiejsze do usunięcia z tkanin i mebli niż po parafinie. Usuniesz je na przykład wodą z mydłem. Roztopiony wosk sojowy nie parzy, ponieważ spala się w niższej temperaturze niż w konwencjonalnych produktach. Świece sojowe zapachowe nie kopcą, więc nie trzeba martwić się o ślady sadzy. Są dobrym wyborem dla środowiska, ponieważ są w całości biodegradowalne. Szklane słoiczki po wypaleniu wosku mogą znaleźć nowe zastosowanie w Twoim domu, na przykład jako  ozdobne pojemniki na drobiazgi.

Świeca zapachowa sojowa jako pomysł na prezent

Świece zapachowe są idealnym pomysłem na prezent – angażują zmysły, są elegancko zapakowane i kojarzą się z przyjemnością. Będą świetnym podarunkiem dla bliskiej osoby, ale też nie popełnisz faux pas, wręczając sojową świecę zapachową dalszej koleżance z pracy, bo to całkiem bezpieczny prezent. Możesz wybrać jeden ulubiony zapach lub skompletować cały zestaw. Świecą możesz dopełnić też kosz prezentowy do domowego SPA z olejkami eterycznymi, kulami do kąpieli i naturalnymi kosmetykami do pielęgnacji ciała.

Jak palić świecę sojową?

  1. Odczekaj chwilę, aż zapachowa świeca sojowa będzie miała temperaturę pokojową (zwłaszcza gdy zimą trafia do Ciebie zmarznięta).
  2. Podczas pierwszego palenia cały wosk powinien się upłynnić, dzięki temu za każdym razem świeca będzie palić się równomiernie.
  3. Przed kolejnym odpaleniem podetnij knot do 5 mm (od powierzchni wosku).
  4. Świeca powinna palić się jednorazowo do 3-4 godzin.
  5. Pamiętaj o zachowaniu bezpieczeństwa. Nigdy nie zostawiaj zapalonej świecy sojowej bez nadzoru.

Czy sojowe świece zapachowe mają jakieś wady?

Niestety świece sojową mają jedną podstawową wadę – kiedyś się kończą, ale wtedy możesz wybrać nowy zapach lub ponownie zamówić ulubiony aromat. Zaglądaj do Zielonego Kredensu – czekają tu na Ciebie świece zapachowe sojowe Langley i innych firm słynących z naturalnych wyrobów. Rozświetl mrok długiego wieczoru, zapalając jedną z sojowych świec zapachowych. Pachnące seanse pozytywnie Cię nastroją, ukoją nerwy lub pobudzą do działania. Możesz cieszyć się ich aromatem bez obawy o zdrowie – są bezpieczne i wprowadzają do domu przyjemną atmosferę.

Aktywne filtry

Świeca sojowa - Chilled Sangria

NAJWIĘKSZA ZE ŚWIEC Czas spalania: 140 godzin Masa wosku: 510g Tropikalne Pokusy Producent: Old Williamsburgh Candle

59,90 zł
favorite
0