Filtruj według

Dostępność

Marka

Waga

  • 0,1 kg - 0,3 kg

Mydło Aleppo tradycyjne

Aktywne filtry

Zestaw 5 małych mydełek aleppo 20g

Zestaw pięciu małych mydełek aleppo o 12% zawartości oleju laurowego. Idealne do rozpoczęcia przygody z mydłami aleppo lub na prezent.

14,19 zł

Mydło Aleppo 40% Oleju Laurowego...

Odkryj lecznicze właściwości Mydła Aleppo z 40% Oleju Laurowego. Idealne dla skóry z trądzikiem, zaskórniakami i wągrami. Głęboko oczyszcza, działa antyseptycznie i wspomaga regenerację skóry. Poczuj różnicę w pielęgnacji!

22,35 zł

Mydło Aleppo 5% Oleju Laurowego...

Mydło Aleppo 5% Najel o wadze 190g, to naturalne mydło wytwarzane z oliwy z oliwek i oleju laurowego, co nadaje mu unikalne właściwości pielęgnacyjne. Delikatnie oczyszcza i nawilża skórę, zachowując jej naturalną równowagę. Mydło Aleppo jest cenione za swoje łagodne działanie, szczególnie dla...

13,00 zł

Mydło aleppo 55% Aquaromat 220g

Mydło Aleppo 50% jest idealne dla osób, które poszukują intensywnie nawilżającego i regenerującego produktu do pielęgnacji skóry. Dzięki wysokiej zawartości oleju laurowego, zapewnia ono dogłębne oczyszczenie i pielęgnację skóry, pozostawiając ją miękką, gładką i odżywioną.

29,26 zł

Mydło Aleppo 20% Aquaromat 220g

Mydło Aleppo 20% to wybór dla osób poszukujących naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, które są jednocześnie skuteczne i łagodne.

16,25 zł

Mydło Aleppo 5% Saryane

Mydło Aleppo dzięki zawartemu w nim oleju laurowemu (5%) posiada właściwości głęboko oczyszczające, antyseptyczne, przeciwgrzybicze, przyspiesza proces gojenia się skóry. Doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku, zaskórniaków i wągrów.

15,04 zł
  • Obecnie brak na stanie

Mydło Aleppo 12% oleju laurowego...

Wypróbuj Mydło Aleppo z 12% Oleju Laurowego dla skutecznej pielęgnacji problematycznej skóry. Doskonałe właściwości oczyszczające, antyseptyczne i przeciwgrzybicze. Idealne dla skóry z trądzikiem, zaskórniakami i wągrami, przyspiesza gojenie.

16,17 zł
  • Obecnie brak na stanie