Mydło Marsylskie: Co Oznacza Tajemnicze 72%?

visibility225 Wyświetleń person Opublikowany przez: Michał Lasa list W: Porady

Mydło Marsylskie: Co Oznacza Tajemnicze 72%?

Odkryj sekret Mydła Marsylskiego

Oryginalne Mydło marsylskie, znane z wyjątkowej skuteczności, posiada tajemnicze oznaczenie wyrażone procentowo - 72%. To właśnie ten element wyróżnia je na tle innych mydeł i jest kluczem do jego unikalnych właściwości.

Co oznacza 72% w Mydle Marsylskim?

Symboliczne 72% odnosi się do zawartości olejów roślinnych (oliwy z oliwek, oleju palmowego lub oleju kokosowego) w mydle. Jest to gwarancja wysokiej jakości, ponieważ im wyższa zawartość tych olejów, tym mydło jest bardziej odżywcze i mocniej nawilża skórę.

Dlaczego to Ważne?

Oleje zawarte w mydle marsylskim mają właściwości nawilżające i regenerujące. Pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji, zapobiegają jej wysuszeniu oraz mogą wspomagać leczenie różnych problemów skórnych. Mydło z wysoką zawartością olejów jest również bardziej ekonomiczne w użyciu – wolniej się zużywa.

72% w mydle marsylskim to nie tylko liczba – to symbol jakości, tradycji i zobowiązania do oferowania produktów, które dbają o Ciebie i Twoje otoczenie. Wybierając mydło marsylskie, wybierasz produkt, który przez wieki był synonimem czystości i naturalności.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień