• Nowy
search

copy of Mydło marsylskie 100g magnolia i kwiat herbaty

12,00 zł
Brutto Zamów do 11:30, a paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj!

Mydło marsylskie magnolia i kwiat herbaty 100g z olejem ze słodkich migdałów. Mydło o zapachu magnolii z nutą kwiatu herbaty. 

Koszt dostawy:

Dostawa już od 9,99 zł!

Darmowa dostawa Paczkomatem InPost od 119 zł!

Więcej szczegółów na stronie : Dostawa

Ilość

 

Kup do 11:30, a paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj!

 

Możliwość zwrotu zakupów w 30 dni!

Mydło marsylskie magnolia i kwiat herbaty 100g z dodatkiem olejku ze słodkich migdałów.

Oferowane przez nas oryginalne marsylskie mydło  wyprodukowane zostało przez  francuską firmę z bogatą tradycją  Le Chatelard 1802.

Właściwości:

  • hipoalergiczne (nie uczula, nadaje się do kontaktu ze skórą dziecka)
  • oczyszczające i bakteriobójcze
  • łagodzi podrażnienia
  • odżywia, nawilża i wygładza skórę oraz regeneruje komórki
  • jest naturalne, wykonane na bazie oleju palmowego
  • zawiera 72% olejków roślinnych
  • nie testowane na zwierzętach
  • bez tłuszczów zwierzęcych
  • biodegradowalne
  • pH neutralne dla skóry

Mydło marsylskie o zapachu słodkiej magnolii z nutą kwiatu herbaty. Pozostawia na skórze przyjemny, kwiatowy zapach. Dodatek olejku ze słodkich migdałów (bogaty w witaminy A i B) sprawia, że skóra staje się wyraźnie nawilżona i odżywiona. Olejek posiada właściwości przeciwzapalne, łagodzące podrażnienia, regenerujące skórę. Olej palmowy posiada właściwości wygładzające i nawilżające. Mydło tworzy delikatną, przyjemną piankę. Polecane jest do pielęgnacji skóry suchej, dojrzałej, delikatnej i wrażliwej, skłonnej do alergii. Bardzo dobrze sprawdza się również do pielęgnacji skóry z trądzikiem, egzemą i łuszczycą oraz do higieny intymnej. Mydło posiada właściwości odkażające i antybakteryjne.

Skład mydła: sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua, parfum, palmkernel acid, glycerin, sodium chloride, tetrasodium etidronate, prunus amygdalus dulcis oil, CI 77891+mica, CI 12490, benzyl salicylate, butylphenym methyl propional, limonene, hexyl cinnamal, linalool

Data ważności: 12 miesięcy od pierwszego użycia.

SAV100-22

Zobacz także