Szczotka do masażu antycellulitowa Najel

18,69 zł
3760061222878
Najel
3760061222878

Szczotka do masażu antycellulitowa NAJEL idealnie nadaje się do masażu ujędrniającego i relaksującego. Pobudza krążenie krwi, wspomaga eliminację toksyn i spowalnia powstawanie cellulitu.

Do darmowej dostawy brakuje 159,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 159,00 zł

  • Przelewy24

Szczotka do masażu antycellulitowa służy do masażu ujędrniającego i relaksującego. Dzięki regularnemu stosowaniu, szczotka pobudza krążenie krwi oraz spowalnia powstawanie cellulitu, co przyczynia się do poprawy wyglądu skóry i jej ujędrnienia.

Szczotki do masażu zalety stosowania:

  • Pobudzenie krążenia krwi: Masowanie skóry przy użyciu szczotki do masażu antycellulitowej Najel stymuluje przepływ krwi, co przyczynia się do lepszego odżywienia komórek skóry.
  • Eliminacja toksyn: Masaż wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, co przekłada się na zdrowszy wygląd skóry.
  • Spowolnienie powstawania cellulitu: Regularne masowanie problematycznych obszarów pomaga w zapobieganiu i redukcji cellulitu.
  • Ujędrnienie skóry: Dzięki właściwościom masującym, skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Sposób użycia:

  • Pod prysznicem: Najlepsze efekty uzyskasz, używając szczotki do masażu pod prysznicem. Wykonuj okrężne ruchy na obszarach objętych cellulitem, zawsze kierując się ku górze, ze stałym, ale nie nadmiernym naciskiem.
  • Poza prysznicem: Szczotkę można również stosować na sucho. Przed masażem nałóż na skórę olejek lub mleczko do ciała. Efekt masażu będzie taki sam, a dodatkowo skóra zostanie głęboko nawilżona.

Podsumowanie:

Szczotka do masażu antycellulitowa Najel to niezastąpione narzędzie w walce z cellulitem. Dzięki regularnemu stosowaniu, zapewnia ujędrnienie skóry, poprawę krążenia krwi oraz wspomaga eliminację toksyn. Może być używana zarówno pod prysznicem, jak i na sucho, co czyni ją wszechstronnym produktem w codziennej pielęgnacji skóry.

3760061222878

Specyficzne kody

Szczotka do masażu...

18,69 zł