• Nowy

Mydło marsylskie do prania 300g z glinką Sommieres

18,99 zł
Foufour

Przełom w praniu - Mydło Marsylskie 300g z Glinką Sommieres! Idealne do delikatnych tkanin, usuwa trudne plamy, ekologiczne i skuteczne. Poznaj moc naturalnego prania!

Do darmowej dostawy brakuje 139,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 139,00 zł

  • Przelewy24

Mydło marsylskie do prania 300g z glinką Sommieres

Usuń plamy z mydłem odplamiającym z glinką Sommières!

Mydło Foufour od teraz może trafić do Twojego domu jako ekonomiczny, ekologiczny środek do prania i do tego jest zero waste!

Nowe mydło odplamiające od Foufour zawiera glinkę Sommières, której właściwości plamoodporne są znane od dziesięcioleci. Szybko stanie się Twoim sojusznikiem w usuwaniu trudnych plam z ubrań!

Glinka Sommières - skuteczność naturalna w 100%

Glinka Sommières została odkryta w XIX wieku niedaleko Montpellier, w miejscowości Sommières. Ta bardzo drobna pudrowa glina ma silne właściwości chłonne, odtłuszczające, odplamiające, a do tego bardzo dobrze neutralizuje zapachy. Może być używana bezpośrednio w postaci proszku. Nasza kostka mydła umożliwia kontrolowane, łatwiejsze i bardziej praktyczne stosowanie, aby skutecznie i delikatnie pozbyć się wszelkich plam z tekstyliów: owoców, tłuszczu, kawy, herbaty, krwi, trawy, wina, czy atramentu. Żadna plama mu nie opór!

Jak używać mydła odplamiającego?

Delikatnie zwilż kostkę mydła i tkaninę zimną wodą, a następnie pocieraj plamę. Pozostaw na 10-15 minut lub kilka godzin, w zależności od wieku plamy. Następnie przystąp do ręcznego prania lub prania w pralce. W razie trudnych plam powtarzaj czynność kilkukrotnie.

Zadbaj o ekologię!

Podobnie jak opakowania szamponów czy żeli pod prysznic, butelki płynnych środków plamoodpornych należą do najbardziej zanieczyszczających plastikowych opakowań. Zmień swoje nawyki na korzyść środowiska!

Korzystanie z naszej kostki mydła plamoodpornego do usuwania trudnych plam z tekstyliów nie tylko jest bardziej ekonomiczne, ponieważ mydło jest bardzo wydajne, ale także pomaga zredukować wpływ na środowisko i wspiera zero waste. Mydło jest opakowane jedynie tekturową obwolutę. 

Psss... Sprawdź również nasze mydło do naczyń z sodą oczyszczoną lub z octem i cytrusami dla ekonomicznego, ekologicznego i mycia naczyń.

Specyficzne kody

Mydło marsylskie do prania...

18,99 zł